دانلود طرح احداث واحد چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید

دانلود طرح احداث واحد چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید

دانلود طرح احداث واحد چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه سفید

هدف از اجرای این طرح احداث یک واحد ظهور و چاپ عکس سیاه وسفید و رنگی در ابعاد ١٠٠×٧٠ تا ٢×٣ بصورت مکانیزه و تجاری جهت استفاده در نمایشگاه ها ، تهیه کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی ، معرفی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی ، عکس های پرسنلی ، یادبود ، مجالس و … می باشد.

  • موضوع طرح: چاپ و تولید عکس های رنگی و سیاه و سفید
  • ظرفیت: ٧۶۵٠٠ قطعه در سال
  • سرمایه گذاری کل: ٧۵٨ میلیون ریال
  • سهم آورده متقاضی: ٧٨ میلیون ریال
  • سهم تسهیلات: ۶٨٠ میلیون ریال
  • اشتغالزایی: ١١ نفر

 

  1. ظهور فیلم: نخست فیلم عکاسی درتاریکخانه باز شده و توسط گیره بر روی هنگر (Hanger) آویخته می شود. سپس هنگر را بر روی اولین شیار ترانسپورت قرارداده و آنرا بصورت پله ای بلند نموده و در مخازن مربوطه ، حاوی مواد ظهور و ثبوت و شستشو ، به مدت مشخص قرار می دهند. درادامه هنگرها توسط زنجیر نقاله از خشک کن عبورداده شده و پس از قرار گرفتن در یک سطح شیبدار، در قسمت پائین سطح شیبدار بر روی یکدیگر جمع می شوند و اپراتور با باز کردن درب اتاقک ، هنگرهای آماده چاپ بر روی کاغذ را خارج می کند.
  2. دستگاه ظهور عکس: پس از آنکه ظهور فیلم انجام شد، رول عکس جهت ظهور در تاریکخانه دستگاه ظهور عکس قرار گرفته و توسط مجموعه ای از غلتک های ترانسپورت باز شده و بعد از عبور از مخازن ظهور و ثبوت و شستشو ، وارد خشک کن می شود. در این قسمت بوسیله دمنده و المنت های میله ای ، کاغذ خشک شده و در قسمت جمع کن کاغذ، مجددا روی قرقره پیچیده و آماده برش می گردد.
  3. دستگاه میکسر: این دستگاه بمنظور مخلوط کردن مواد شیمیایی مختلف جهت مخازن جبرانی دستگاه ظهور عکس و فیلم بکار می رود. بدین صورت که مواد مختلف درداخل آن ریخته شده و توسط یک دستگاه الکتروپمپ سیرکوله می شود.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: