دانلود طرح تاسیس آموزشگاه زبان های خارجه

دانلود طرح تاسیس آموزشگاه زبان های خارجه

دانلود طرح تاسیس آموزشگاه زبان های خارجه

رشد روز افزون سطح تحصیلات افراد جامعه ، باعث افزایش میزان استفاده از منابع مختلف علمی است. از دیگر سو ، حجم این منابع به حدی است که نه تنها ترجمه و انتشار تمام آنها عملی نیست ، بلکه حتی در صورت ترجمه شدن این مطالب، مدت زمانی که صرف ترجمه مطلب می شود ، باعث از دست رفتن تازگی آن مطلب می گردد. به همین دلیل آشنایی با زبان های خارجی، سهم بسزایی در سهولت استفاده از منابع علمی ، اعم از کتب و نشریات تخصصی و همچنین اینترنت دارد. ضمن اینکه تسلط به زبان های خارجی موجب استفاده سهل تر از نرم افزارهای عمومی و تخصصی رایانه ای را نیز فراهم می آورد.
نکته دیگری که اهمیت یادگیری زبان های خارجی را دو چندان می کند ، یکپارچگی اقتصادی جهان است که موجب افزایش حجم مکاتبات خارجی بازرگانی و سفرهای تجاری خارجی است.
بدیهی است تسلط به زبان مورد استفاده در مذاکرات تجاری می تواند از بروز خطاهای سهوی پیشگیری نماید. همچنین عدم تناسب آموزش زبان های خارجی در سیستم آموزش رسمی کشور با نیازهای افراد در محیط اجتماعی ، میل به شرکت در کلاس های آزاد را که آموزش کاربردی تری ارائه می کنند افزایش می دهد.
این جمله به تنهایی اهمیت یادگیری هر زبان جدید، آغاز یک زندگی تازه است، و در نهایت یادگیری زبان های خارجی را بیان می کند.

  • موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه زبان های خارجی
  • ظرفیت طرح: ۱۸۷۲ دانش آموز در سال ( معادل ۶۷۳۹۲ نفر-ساعت آموزشی )
  • محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور
  • سرمایه گذاری کل:  ۴۴۲/۹ میلیون ریال
  • سهم آورده متقاضی:  ۴۲/۹ میلیون ریال
  • سهم تسهیلات: ۴۰۰ میلیون ریال
  • دوره بازگشت سرمایه: ۲ سال

اجرای این طرح ضمن اینکه پاسخی به نیاز اقشار مختلف جامعه برای یادگیری زبان های خارجی است، می تواند از بازدهی اقتصادی مناسبی نیز برخوردار بوده و همچنین زمینه ساز اشتغال نیروهای متخصص به خصوص در رشته زبان های خارجی گردد. علاوه بر آن با توجه به این که طرح های آموزشی می توانند برای آموزش پسران یا دختران اجرا شوند، در اجرای این گونه طرح ها می توان از نیروی کار بانوان تحصیلکرده نیز استفاده نمود.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: