دانلود طرح تاسیس آموزشگاه کامپیوتر

دانلود طرح تاسیس آموزشگاه کامپیوتر

دانلود طرح تاسیس آموزشگاه کامپیوتر

افزایش روزافزون کاربرد رایانه در عصر حاضر ، منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمره افراد شده است. چنان که امروزه بکارگیری کامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست که صرف کار با یک دستگاه رایانه شخصی می شود بلکه با استفاده از هر یک از وسایل الکترونیکی منزل یا محل کار یا حتی رانندگی با خودرو ، مشغول بکارگرفتن یک یا چند پردازنده هستیم.
با توجه به این مطالب اهمیت فراگیری صحیح علوم رایانه و شیوه بکارگیری این وسیله بیش از پیش فزونی یافته و به تبع آن آموزش علمی و کاربردی این علوم نیز مورد اقبال قابل توجهی واقع می گردد. از سوی دیگر افراد جویای کار در حال حاضر بطور فزاینده ای مواجه با فرصتهای شغلی ای هستند که مستلزم تسلط و یا حداقل آشنایی با کاربرد کامپیوتر است. اهمیت این مطلب با در نظر داشتن ترکیب سنی جوان جمعیت کشور و نیاز این افراد برای فراگیری نحوه کار با رایانه بمنظور جذب در بازار کار مشخص می شود.

  • موضوع طرح: خدمات آموزشی در زمینه علوم رایانه
  • محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور
  • سرمایه گذاری کل: ۴۶۷/۶۱ میلیون ریال
  • سهم آورده متقاضی: ۴۷/۶۱ میلیون ریال
  • سهم تسهیلات: ۴۲۰ میلیون ریال
  • دوره بازگشت سرمایه: ۱/۵ سال

با توجه به کلیه این موارد ملاحظه می شود مراکز آموزشی علوم رایانه که بتوانند این نیاز شهروندان را برآورده سازند مورد توجه افراد جامعه بوده و علاوه بر انجام فعالیت های آموزشی خواهند توانست سود قابل توجهی را عاید صاحبان خود سازند. ضمن اینکه با ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان دانشگاههادر رشته های علوم مهندسی،بخصوص بانوان سهم بسزایی در رفع معضل بیکاری این قشر ایفا می نمایند.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: