دانلود مجموعه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دانلود مجموعه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دانلود مجموعه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبان آزمون تیزهوشان (استعدادهای درخشان) هفتم برای کسب نتیجه مطلوب باید به دو فرآیند زیر توجه نمایند:

  1. فرآیند یادگیری
  2. فرآیند حل سوال

در واقع فرآیند یادگیری که به نوعی پیشنیاز فرآیند دوم نیز هست، یک فرآیند ورودی می باشد. فرآیند حل سوال نیز یک فرآیند خروجی است که لازمه موفقیت در آن درست طی کردن مراحل یادگیری و در نهایت مواجهه با سوالاتی مشابه سوالاتی که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی مطرح می شود، می باشد.

حتما در دوران جمع بندی از نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان (استعدادهای درخشان) ششم به هفتم سال های قبل استفاده کنید و سعی نمایید خود را با سطح دشواری و پیچیدگی این سوالات هماهنگ کنید تا در سر جلسه اصلی سورپرایز نشوید.

قطعا بسیاری از شما که قصد شرکت در آزمون های تیزهوشان (استعدادهای درخشان) هفتم را دارید در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید. اما متاسفانه بسیاری از موسسات برگزار کننده این آزمون ها، سوالاتی در سطح آزمون تیزهوشان (استعدادهای درخشان) را در اختیار دانش آموزان قرار نمی دهند. در نتیجه زمانی که که دانش آموز در آزمون اصلی شرکت می کند، با سوالاتی مواجه می شود که کاملا مفهومی و ترکیبی می باشند و سطح بسیار بالائی دارند. اینجاست که اعتماد به نفس خود را از دست داده و معمولا نمی توانند احساسات خود را کنترل کنند و در نهایت زحمات یک ساله خود و خانواده را به هدر می دهند. در حالی که داوطلب در این مورد کاملا بی گناه می باشد و ایراد اصلی به سوالاتی وارد است که در آزمون های آزمایشی مطرح شده اند.

این مجموعه شامل سوالات ۴ دوره آزمون تیزهوشان (استعدادهای درخشان) ششم به هفتم از سال های ۱۳۹۴ تا 1397 میباشد.

تگ(برچسب): , , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: