دانلود پاورپوینت فروش موفق (برایان تریسی)

دانلود پاورپوینت فروش موفق (برایان تریسی)

دانلود پاورپوینت فروش موفق (برایان تریسی)

افراد موفق در فروش در موارد اصلی و تاثیرگذار فقط اندکی بهتر از افراد دیگر در همان حوزه هستند. این تفاوت کوچک در عملکرد ((مرز موفقیت)) نامیده می شود. دلیل عملکرد عالی و نتایج خارق العاده افراد موفق، این است که موفقیت خود را در همان حوزه توسعه می دهند.  نتایج تحقیق اندازه گیری هوش ۱۰۰۰ نفر در نیویورک نشان داد که ضریب هوشی باهوش ترین فرد ۵/۲ برابر بیشتر از فردی با کمترین ضریب هوشی است. اما شخصی که بیشترین درآمد را داشت و لزوماً باهوش ترین فرد نیز نبود، درآمدش ۱۰۰ برابر بیش از فردی با پایین ترین درآمد بود. پس هوش و استعداد به تنهایی دلیل موفقیت نیست.

فروشندگان موفقی که تفکر و رفتار برتر دارند، توانایی زیادی در برقراری ارتباط دوستانه با مراجعین مختلف دارند. آنها به راحتی یک ارتباط صمیمانه برقرار کرده و در تمام مراحل فروش اعتماد افراد را به خود جلب می کنند. در واقع ۸۰ درصد موفقیت در فروش بستگی به ویژگی های شخصیتی فروشنده دارد. عزت نفس فروشنده از مهمترین ویژگی هایی است که در ارتباط مؤثر فروشنده با مخاطبانش نقش دارد. یعنی بین موفقیت و عزت نفس ارتباط مستقیم وجود دارد.

مهارت ها ، تکنیک ها و استراتژی های کاربردی برای موفقیت در فروش برای کسانی که می خواهند جزء فروشندگان موفق و حرفه ای باشند و در امر فروش جلوتر از رقبای خود در بازار بدرخشند و به درآمد های میلیونی برسند.

اصول پایه فروش موفق:

کارایی یک فروش موفق توسط ۷ حوزه کلیدی مشخص می شود. در هریک از این ۷ حوزه به خودتان امتیاز ۱ تا ۱۰ بدهید. (ضعف در هریک از این ۷ حوزه کلیدی مانع استفاده از تمامی توانتان در فروش میشود. به عبارت دیگر میزان فروش و درآمدتان را ضعیف ترین مهارت کلیدی تان تعیین می کند. و بهبود ضعیف ترین مهارت تاثیر قابل توجهی در فروش دارد.)

» 7 حوزه کلیدی فروش موفق:

 • ۱٫مشتری یابی:
  بازار هدف خدمات یا محصولات شما چه کسانی هستند؟ مشتریان بهتر و بیشتری پیدا کنید و بیشترین زمان خود را به آنها اختصاص دهید.
 • ۲٫ایجاد ارتباط دوستانه و اعتمادسازی:
  جهت شناخت و گفت و گو با مشتریان احتمالی وقت بگذارید، تا ارتباطی دوستانه و مبتنی بر اعتماد شکل بگیرد. طوری که آنها بتوانند نیازها، خواسته ها و مشکلاتشان را با شما در میان بگذارند.
 • ۳٫تشخیص نیازها:
  با پرسیدن سوالات هوشمندانه و هدفمند، خواسته ها، نیازها و مشکلات مشتریان خود را در رابطه با آنچه می فروشید، مشخص کنید.
 • ۴٫معرفی محصول:
  با توضیح از کل به جزء به مشتری نشان دهید که محصول یا خدمت شما با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین انتخاب وی در حال حاضر است.
 • ۵٫پاسخ اعتراضات:
  به نظرات مخالف و اعتراضات رایج مشتریان در مورد قیمت و ویژگی های محصول پاسخ شفاف، منطقی و قطعی بدهید.
 • ۶٫نهایی کردن فروش و درخواست انجام خرید:
  نتیجه رضایت بخش از فروش تان کسب کنید.
 • ۷٫فروش مجدد و درخواست معرفی به افراد دیگر:
  با پشتیبانی عالی از مشتری و خدمات پس از فروش، مشتری با رضایت از شما خرید مجدد می کند و محصولات شما را به دوستان خود پیشنهاد می دهد.

مجموع امتیازات خود را تقسیم بر عدد ۷ کنید و امتیاز میانگین اثربخش فروش خود را به دست آورید. اگر میانگین کمتر از ۵ باشد، نتایج فروش شما کمتر از حد رضایت مندی است.

تگ(برچسب): , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: