دانلود پروژه طراحی و ساخت برد آموزشی بر اساس AVR

دانلود پروژه طراحی و ساخت برد آموزشی بر اساس AVR

دانلود پروژه طراحی و ساخت برد آموزشی بر اساس AVR

الکترونیک به عنوان شاخه ای از تخصص فیزیک و مهندسی، وظیفه مطالعه و استفاده از سیستم هایی را بر عهده دارد که عملکرد آنها بر اساس هدایت و کنترل جریان الکترون ها است. تکامل آن باعث ایجاد میکروکنترلرهایی شده است که در زندگی روزمره انسان وجود دارند، مانند: یخچال، ماشین لباسشویی، وسایل نقلیه، تابلوهای تبلیغاتی و غیره، به دلیل وجود ابزارهای توسعه رایگان یا کم هزینه. برای توسعه برنامه های کاربردی با میکروکنترلرها استفاده می شود.

میکروکنترلر یک مدار مجتمع قابل برنامه ریزی است، داخل آن تمام معماری یک کامپیوتر را دارد و می توان از آن برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. در روش های آزمایشگاهی باید مدارها را در پروتوبرد مونتاژ کنند تا عملکرد آنها را تأیید کنند که باعث تاخیر زمانی می شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود کارتی که حاوی وسایل الکترونیکی با اتصالات مربوطه است، پیاده‌سازی شود تا دانشجویان بتوانند به سرعت تمرین‌ها را در مبحث میکروکنترلرهای مهندسی مرتبط در دانشگاه، در چارچوب روش تدریس، انجام دهند.

ابزارهای آموزشی مبتنی بر میکروکنترلر به منبع مهمی برای توسعه مکانیسم‌هایی تبدیل می‌شوند که دانش‌آموز از استقلال بیشتری برخوردار است تا مستقیماً با معلم مرتبط نباشد و در نتیجه دانش قابل توجهی به دست آورد.

  • پروژه با موضوع طراحی و ساخت برد آموزشی بر اساس AVR در ۵ فصل نوشته شده قابل استفاده برای پروژه دانشجویی دانشگاه های مختلف و رشته های برق و مهندسی پزشکی. بسیار کامل و دارای تصاویر و فهرست و قابل ویرایش.
  • پروژه با توضیحات کامل و برگرفته شده از ۲۰ مقاله کاملا معتبر خارجی.

تگ(برچسب): , , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: