دانلود کتاب کلیدهایی برای قفل‌های زندگی تان

دانلود کتاب کلیدهایی برای قفل‌های زندگی تان

دانلود کتاب کلیدهایی برای قفل‌های زندگی تان

کتاب کلیدهایی برای قفل‌های زندگی تان شامل تکنیک های حاصل از تجربیات نویسنده برای وصل شدن به منشأ انرژی های مثبت کائنات یعنی خداوند متعال جهت رسیدن به اهداف و موفقیت در جنبه های مختلف زندگی میباشد. در این کتاب سعی شده با تکنیک هایی که آموزش میدهیم ابتدا از درون با خود آشتی کنیم و خود را بشناسیم و با خود انس بگیریم و کمتر درگیر ظواهر دنیایی که سطحی هستند شویم. در این کتاب تکنیک هایی را فرا میگیرید که شما را کمک میکند ابتدا از درون به احساس خوب برسید و بتوانید شادی و آرامش و عشق و ایمان واقعی را از طریق ارتباط گرفتن با خدا درک کنید.

این کتاب شامل اصولی ترین و مؤثرترین راهکارهای نویسنده برای ارتباط با خود برتر و آرمانی هر انسانی است که بخاطر عدم توجه به درون نادیده گرفته شده اند. در این کتاب یاد میگیرید با احساسات واقعی خودتان زندگی کنید و خودتان باشید و خدا را در قلبتان احساس کنید خواندن این کتاب به شما کمک میکند با خدای خود بهتر ارتباط برقرار کرده و صدای او را که مدتها بر اثر جذب شدن شما به ظواهر دنیا نادیده گرفته میشد از عمق جان و با مهر و عشق و اشتیاق همواره و در هر شرایطی از نزدیک بشنوید و با رسیدن به فرکانس های مثبت در مدارهای بالاتر سریعتر و راحت تر به اهداف و خواسته هایتان همچون روابط عالی، آرامش و ثروت برسید و مانند یک انسان ارزشی، ایده آل و زندگی آرمانی کنید و عاشق خودتان شوید.

خواندن کتاب خصوصاً به جوانان توصیه می‌شود، کاری که این کتاب با روح و روان شما میکند باعث میشود حتی از تنهایی لذت نیز لذت ببرید و ارتباط بهتر و واقعی تری را با خدا درک کنید.

تگ(برچسب): , ,

دیگر محصولات مرتبط با این محصول: